Liceul Tehnologic Dragomir Hurmuzescu - Medgidia
Secretariat: +40 341 420 101
Data articol: 11/10/2019
Numele elevilor participanţi Clasa Denumirea concurslui Faza Premiul obţinut Profesori coordonatori Obs.
Ardeleanu Mihai XII E Concursul Național de chimie Petru Poni județeană I Bouariu Teodor Catalin  
Nechita Alexandra X A Olimpiada de geografie Locală I Sandu Daniela  
Iordache Mirela X A artă fotografică, concursul ”Pământul planeta vieții” Judeţeană I Sandu Daniela  
echipa de fotbal a LTDH echipa, elevi IX-XII ONSS faza pe: localitate I Osoianu Cangea Nicoleta  
Zamfir Cristian XIIC Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană I Deșliu Camelia Ene Camelia  
Chelbasu Maria XIC Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană I Deșliu Camelia Ene Camelia  
Cristian Razvan Robert XIC Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană I Deșliu Camelia Ene Camelia  
Sadic Seciuc Onur IX C Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană I Deșliu Camelia Ene Camelia  
Ștefan Marian George IX C Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană I Deșliu Camelia Ene Camelia  
Ion N.Carmen-Simona, Marin M. Tiberiu, Teșu I. Sebastian-Gabriel, Trestianu C. Costel-Adrian XID Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană I Prică Georgeta  
Francu Codrin IXC Talent si indemanare in tehnologii Locală I Deșliu Camelia Ene Camelia  
Coman N. Andreea Bianca XI A Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană I/Mentiune Pestrițu Claudia Participant la etapa nationala Cluj Napoca
Roșca Gabriela XII A Concursul Național de chimie Petru Poni județeană II Bouariu Teodor Catalin  
Coman Bianca XI A Concursul Național de chimie Petru Poni județeană II Bouariu Teodor Catalin  
Gheorghe Alin XII D artă fotografică, concursul ”Pământul planeta vieții” Judeţeană II Sandu Daniela  
Mincă Eduard XI C artă fotografică, concursul ”Pământul planeta vieții” Judeţeană II Sandu Daniela  
echipa de fotbal a LTDH echipa, elevi IX-XII Cupa Municipiului Medgidia la fotbal Locală II Osoianu Cangea Nicoleta  
Birău C. Costina Florentina XI A Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană II Pestrițu Claudia  
Parpala Bianca Florentina XI E Public Speaking Regionala II Siclitaru Elena Roxana  
Barus Viorel XIIC Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană II Deșliu Camelia Ene Camelia  
Petcu George Iulian XIIC Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană II Deșliu Camelia Ene Camelia  
Săman L.George-Laurean, Sima N. Alexandru – Andrei, Târșe A.E. Andrei Robert XD Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană II Prică Georgeta  
Chelbasu Maria XIC Talent si indemanare in tehnologii Locală II Deșliu Camelia Ene Camelia  
Avram Ștefan XII A Concursul Național de chimie Petru Poni județeană III Bouariu Teodor Catalin  
echipa de handbal a LTDH   ONSS, handbal Judeţeană III Osoianu Cangea Nicoleta  
Ciucă I.Bianca Elena XI C Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană III Deșliu Camelia Ene Camelia  
Necula Popovici Dan XI B concursul PROELECTRICA județeană III Ivan Simona Prică Georgeta  
Ungureanu Alexandru - Mihai XI B concursul PROELECTRICA județeană III Ivan Simona Prică Georgeta  
Gheorghe Răzvan Ionel IX C Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană III Deșliu Camelia Ene Camelia  
Frâncu Codrin IX C Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană III Deșliu Camelia Ene Camelia  
Ciolca Andrei Catalin IX C Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană III Deșliu Camelia Ene Camelia  
Drăghici C.A. Dragoș- Marian, Hristu I. Andrei, Moldoveanu M. Mihai-Alexandru XD Sesiune de comunicari stiintifice SMMFN județeană III Prică Georgeta  
Cozmanca Claudia XIC Talent si indemanare in tehnologii Locală III Deșliu Camelia Ene Camelia  
Cocii Eren XIIB Made for Europe județeană III Prică Georgeta  
Cocii Eren XIIB  ”Povestea mea Erasmus” națională III Prică Georgeta  
Dragnea Bogdan XISP Concurs profesional pe meserii- 2019 județeană MENTIUNE Herbei Mircea Cornel  
Peniu Florin XISP Concurs profesional pe meserii- 2019 județeană MENTIUNE Herbei Mircea Cornel  
Preda Florin IX C artă fotografică, concursul ”Pământul planeta vieții” Judeţeană MENTIUNE Sandu Daniela  
Ardeleanu Mihai XII E Concursul Național de chimie Petru Poni națională Mențiune MEN Bouariu Teodor Catalin  
Coman Bianca XI A Concursul Național de chimie Petru Poni națională Mențiune specială Bouariu Teodor Catalin  
Albu Iulian XISP Concurs profesional pe meserii- 2019 județeană Participant la faza judeţeană Herbei Mircea Cornel  
Marin Tiberiu XI D concursul PROELECTRICA județeană Premiu special Butnaru Angela Prică Georgeta  
Trestianu Costel -Adrian XI D concursul PROELECTRICA județeană Premiu special Butnaru Angela Prică Georgeta  
Gopleac Alexei-Octavian IX B Olimpiada Lectura ca abilitate de viață județeană Diploma de participare Vlad Cristiana Cerasela  
Duțu Mirela Adriana X A Olimpiada Lectura ca abilitate de viață județeană Diploma de participare Vlad Cristiana Cerasela  
Apostol Antonia IX E Olimpiada de istorie Locală Diploma de participare Drăguşin Ciprian  
Mancaș Raluca IX E Olimpiada de istorie Locală Diploma de participare Drăguşin Ciprian  
Gheorghe Răzvan IX C Olimpiada de geografie Locală Diploma de participare Sandu Daniela  
Preda Florin IX C Olimpiada de geografie Locală Diploma de participare Sandu Daniela  
Costache Alexandru IX C Olimpiada de geografie Locală Diploma de participare Sandu Daniela  
Gheorghe Bianca IX B Concurs: Dobrogea. 140 de ani de la revenirea la statul român Locală Diploma de participare Drăguşin Ciprian  
Marin M. Tiberiu XID Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană Diploma de participare Prică Georgeta  
Chileandru V.Cristian XID Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană Diploma de participare Prică Georgeta  
Trestianu C. Costel-Adrian XID Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană Diploma de participare Prică Georgeta  
Zamfir Ion Cristian XII C Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană Diploma de participare Deșliu Camelia Ene Camelia  
Barus Viorel Florin XII C Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană Diploma de participare Deșliu Camelia Ene Camelia  
Chelbasu Maria XI C Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană Diploma de participare Deșliu Camelia Ene Camelia  
Cozmanca Claudia XI C Olimpiada interdisciplinara tehnica-2019 județeană Diploma de participare Deșliu Camelia Ene Camelia  
Raicu Alexandra Elena XI A Public Speaking județeană Honourale mention Siclitaru Elena Roxana