Liceul Tehnologic Dragomir Hurmuzescu - Medgidia
Secretariat: +40 341 420 101
# Catedra Aria curriculara Membri
1 ASISTENȚĂ MEDICALĂ GENERALĂ DISCIPLINE TEHNICE AGLITOIU DUMITRU - EUGEN (MEDICINA GENERALA, Debutant)
BECHIR-ASIM ADRIANA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
CARAGIA LILIANA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
CHERA VETUȚA - MIHAELA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
CORICI PAUL DANIEL (MEDICINA GENERALA, Debutant)
CRISTIAN CARMEN (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
DIMANCEA ANDREI - TEODOR (MEDICINA GENERALA, Debutant)
FLORESCU OANA - SORINA (Psihologie, Debutant)
FUSTANELA GHEORGHE (MEDICINA GENERALA, Debutant)
GHENCEA MIHAELA - CĂTĂLINA (MEDICINA GENERALA, Debutant)
IACOVACHE MIHAELA - SULTANA (MEDICINA GENERALA, Debutant)
IBRAM DERMAN (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
IORGA EUGENIA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
ISLEAM LACME (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
MANEA ANCA (MEDICINA GENERALA, Debutant)
MINCĂ MANUELA (MEDICINA GENERALA, Debutant)
MOLDOVEANU MONICA (MEDICINA GENERALA, Debutant)
MOȘESCU CRISTIANA - MĂLINA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
MĂGUREANU MIRELA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
MĂNAC DANIELA - IOANA (MEDICINA GENERALA, Debutant)
NECHIFOR STELIANA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
NICHITA TAMARA (Psihologie, Debutant)
STAMATE ELISABETA - SORINA (MEDICINA GENERALA, Debutant)
STRATULAT AURELIA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
STĂNESCU CARMEN - DANIELA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
TRENCHEA MIHAELA (MEDICINA GENERALA, Debutant)
TĂNASĂ CONSTANTINA - VERONICA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
VORNICIUC ANGELICA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
ȚOABĂ NEGUȚA (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC / ASISTENTA MEDICALA GENERALA), Debutant)
2 BIOLOGIE Matematica si stiinte SIMION MARIA (Biologie, Gradul I)
3 CHIMIE Matematica si stiinte BOUARIU TEODOR - CĂTĂLIN (Chimie, Gradul I)
COSTEA MARIA (MEDICINA GENERALA, Gradul I)
MEMET ONGE (Chimie, Debutant)
NICHITA TUDORIȚA (Chimie, Gradul I)
4 CHIMIE INDUSTRIALA DISCIPLINE TEHNICE ANCUȚA DANIELA (Chimie industriala, Gradul I)
BOȘNEAG AYLA (Chimie industriala, Gradul I)
STANCIU GEORGETA (Chimie industriala, Gradul II)
5 EDUCATIE FIZICA Educaţie fizica şi sport CÂRÂC FLORIN (Educatie fizica si sport , Gradul II)
DELI-IORGA IONUȚ (Educatie fizica si sport , Gradul II)
STĂNOIU TUDORA (Educatie fizica si sport , Gradul I)
6 ELECTROTEHNICA DISCIPLINE TEHNICE BUTNARU ANGELA (Electrotehnica, Gradul I)
BĂDIN ALEXANDRU (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA / ELECTROTEHNICA, Definitivat)
IVAN SIMONA (Electrotehnica, Debutant)
PRICĂ GEORGETA - DIRECTOR ADJUNCT (Electrotehnica, Gradul I)
ȘTEFAN DANIELA (ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA / ELECTROTEHNICA, Gradul I)
7 FIZICA Matematica si stiinte BĂBĂTIE ANGELA - MARIA (Fizica, Gradul I)
IONESCU LILIANA (Fizica, Gradul I)
8 GEOGRAFIE Om si societate SANDU DANIELA (Geografie, Gradul II)
SANDU MARIUS - CĂTĂLIN (Geografie, Gradul I)
9 INDUSTRIE ALIMENTARA DISCIPLINE TEHNICE BORANDĂ CAMELIA (Industrie alimentara, Gradul I)
DAMIAN IONELA (Industrie alimentara, Definitivat)
PESTRIȚU CLAUDIA (Industrie alimentara, Debutant)
10 INFORMATICA Matematica si stiinte KARAGHEORGHEOPOL IRINI - ADINA (Informatica, Gradul I)
SMARANDACHE OLGA - LAURA (Informatica, Gradul I)
11 ISTORIE Om si societate BĂNICĂ ROBERT - FLORIN (Istorie, Gradul I)
DRĂGUȘIN CIPRIAN NICOLAE (Istorie, Debutant)
12 LIMBA ENGLEZA Limba si comunicare CORNEA MINE (Limba engleza, Gradul II)
DOROBANȚU CORNELIA (Limba engleza, Definitivat)
GURALIUC DANIELA - ELENA (Limba engleza, Gradul I)
SICLITARU ELENA - ROXANA (Limba engleza, Gradul I)
13 LIMBA FRANCEZA Limba si comunicare IFTIME ALINA (Limba franceza, Gradul II)
TARNOWETZKI GABRIELA (Limba franceza, Gradul I)
ȘTIUCĂ ANDREI (Limba franceza, Definitivat)
14 LIMBA SI LITERATURA ROMANA Limba si comunicare DOBRE MARIANA (Limba romana, Gradul I)
LEȘCARU MIHAELA (Limba romana, Definitivat)
MARIN-GHEORGHE NICOLETA - ALINA (Limba romana, Definitivat)
VLAD CRISTIANA - CERASELA (Limba romana, Gradul II)
15 MATEMATICA Matematica si stiinte BRATU ELENA - CARMEN - DIRECTOR (Matematica, Gradul I)
ENACHE ALEXANDRA - ANDREEA (Matematica, Definitivat)
FRĂTEA ANDREEA (Matematica, Definitivat)
16 MECANICA DISCIPLINE TEHNICE BERECHET ION (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (MECANICA), Gradul II)
DEȘLIU CAMELIA (Mecanica, Gradul I)
ENE CAMELIA (Mecanica, Gradul I)
GIUMBA MIHAI (Mecanica, Debutant)
GIURGIU ILIAN (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE), Debutant)
HERBEI MIRCEA - CORNEL (Mecanica, Definitivat)
IORDAN DAN (PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE), Debutant)
PIPLEA DORINA (Mecanica, Gradul I)
RĂDUCAN ELENA (Mecanica, Gradul I)
VASILE LUMINIȚA (Mecanica, Gradul I)
17 RELIGIE Om si societate ABDURRAMAN COSKUN (Religie musulmana, Definitivat)
IONIȚĂ GABRIELA - MIRELA (Religie, Gradul II)
18 SOCIO-UMANE Om si societate COLNICEANU ANA (Psihologie, Gradul I)
FURTUNĂ ELENA - GABRIELA (Socio-umane, Gradul I)
TULEA OANA (Socio-umane, Debutant)