Liceul Tehnologic Dragomir Hurmuzescu - Medgidia
Secretariat: +40 341 420 101
# Comisia Membri
1 COMISIA CES ENACHE ALEXANDRA - ANDREEA
GIUMBA MIHAI
VASILE LUMINIȚA
DEȘLIU CAMELIA
IONIȚĂ GABRIELA - MIRELA
HERBEI MIRCEA - CORNEL
COLNICEANU ANA (responsabil)
2 COMISIA DE ACHIZITII GOROVEI CARMEN - secretar
BÎRZAN ELENA - administrator patrimoniu
SMARANDACHE OLGA - LAURA
PRICĂ GEORGETA - DIRECTOR ADJUNCT (responsabil)
3 COMISIA DE ACORDARE A BURSEI PROFESIONALE GOROVEI CARMEN - secretar
ENACHE ALEXANDRA - ANDREEA
GIUMBA MIHAI
IVANCIU CRISTINA - contabil șef (responsabil)
VASILE LUMINIȚA
PRICĂ GEORGETA - DIRECTOR ADJUNCT (coordonator)
HERBEI MIRCEA - CORNEL
4 COMISIA DE ACORDARE A BURSELOR SI "BANI DE LICEU" VASILE ZOIA - LAURA - secretar șef
BUTNARU ANGELA
ENE CAMELIA
PRICĂ GEORGETA - DIRECTOR ADJUNCT (responsabil)
BRATU ELENA - CARMEN - DIRECTOR (coordonator)
5 COMISIA DE ACTIVITATI EXTRACURRICULARE SI PARTENERIATE IONIȚĂ GABRIELA - MIRELA (coordonator)
FRĂTEA ANDREEA
DOROBANȚU CORNELIA
SANDU DANIELA
6 COMISIA DE CURRICULUM DEȘLIU CAMELIA
BORANDĂ CAMELIA
ENE CAMELIA
SMARANDACHE OLGA - LAURA
PRICĂ GEORGETA - DIRECTOR ADJUNCT (responsabil)
IONESCU LILIANA
DOBRE MARIANA
BRATU ELENA - CARMEN - DIRECTOR (coordonator)
BOUARIU TEODOR - CĂTĂLIN
SANDU DANIELA
7 COMISIA DE GESTIONARE A SISTEMULUI INFORMATIC INTEGRAT AL INVATAMANTULUI DIN ROMANIA GOROVEI CARMEN - secretar
BÎRZAN ELENA - administrator patrimoniu
VASILE ZOIA - LAURA - secretar șef
IVANCIU CRISTINA - contabil șef
SMARANDACHE OLGA - LAURA (responsabil)
8 COMISIA DE INTOCMIRE A ORARULUI BUTNARU ANGELA
IONESCU LILIANA
BRATU ELENA - CARMEN - DIRECTOR (coordonator)
9 COMISIA DE MONITORIZARE A ABSENTELOR SI RITMICITATII NOTARII ENACHE ALEXANDRA - ANDREEA
GIUMBA MIHAI
MĂGUREANU MIRELA
NICHITA TAMARA
VLAD CRISTIANA - CERASELA
DRĂGUȘIN CIPRIAN NICOLAE
DEȘLIU CAMELIA
ȘTEFAN DANIELA
BUTNARU ANGELA
BOȘNEAG AYLA
BORANDĂ CAMELIA
ENE CAMELIA
SMARANDACHE OLGA - LAURA (responsabil)
SIMION MARIA
IONIȚĂ GABRIELA - MIRELA
IONESCU LILIANA
HERBEI MIRCEA - CORNEL
FURTUNĂ ELENA - GABRIELA
FRĂTEA ANDREEA
DOROBANȚU CORNELIA
DOBRE MARIANA
SICLITARU ELENA - ROXANA
KARAGHEORGHEOPOL IRINI - ADINA
IVAN SIMONA
BOUARIU TEODOR - CĂTĂLIN
SANDU DANIELA
ȘTIUCĂ ANDREI
10 COMISIA DE PERFECTIONARE VLAD CRISTIANA - CERASELA
VASILE LUMINIȚA
DEȘLIU CAMELIA